FSWO
POZNAJ NAS

ENERGIA PASJA PRZYJAŹŃ to trzy najważniejsze elementy w naszej pracy. To one tworzą FSWO, to właśnie tym zarażamy wszystkich wokół.

POZNAJ NAS

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam o Nas w troszkę inny sposób…

Kiedy Król Julian 8 lat temu wkroczył na bezludną wyspę w mieście biznesu był władcą samym dla siebie. Zaczynał od organizacji zbrojnych, których jedyną bronią były kulki z żelatyną i ubrania kamuflujące. Król Julian nie wiedział jeszcze wtedy o tym, że za kilka lat jego wyspę zamieszkają inne osoby, a on sam będzie organizował wielkie wydarzenia dla największych firm na całym świecie…

Jedną z pierwszych podwładnych była śliczna, waleczna i znająca szyfr do każdego uśmiechu Śnieżka. Duet idealny wchodził po schodach sukcesu, wspinając się coraz to wyżej. Zdobywali kolejnych klientów, a wszystkie ich oczekiwania potrafili zamienić na najlepsze imprezy. Nie straszny był im żaden temat czy niezwykle wymagający klient. Rozpędzali się coraz szybciej łapiąc wiatr w żagle wypłynęli ze swojej bezludnej wyspy żeby odkrywać nowe zakątki świata. Na swój pokład zapraszali zawsze bliskie grono osób by razem z nimi organizować coraz bardziej kreatywne przedsięwzięcia. Królowi Julianowi i Śnieżce cały czas było mało, chcieli więcej…

Przy jednej z podróży natknęli się na Profesorka. Swoją błyskotliwością, analizą każdego kroku Króla Juliana i Śnieżki, cennymi uwagami, mądrością i doświadczeniem przekonał ten Duet idealny, do robienia większych rzeczy…. i tak się zaczęło.

Do grona tej trójki dołączali kolejni wspierający ich i wierzący w sukces: Lola, Bakuś, Daisy, Kapitan Ameryka, Mrówa, Bokser, Dexter, Byczek i Cruella Demon.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.fswo.pl gdzie poznacie bardziej szczegółowo nasza ofertę oraz na portale FB, Twitter, Instagram i G+ z najświeższymi newsami.