I EDYCJA KONFERENCJI BUSINESS KNOW HOW PRZED NAMI!

 

 

Nareszcie! 31.03.2017 organizujemy I edycję Konferencji Business Know How!
Spotkanie przeznaczone jest dla praktyków biznesu, właścicieli i managementu firm oraz wszystkich osób zainteresowanych branżowymi trendami 2017 roku. Poza 6 prelekcjami w blokach HR, marketing i sprzedaż, podczas Business Know How zaprezentujemy najnowsze praktyki sesji networkingowych. Konferencję zakończymy wieczornym bankietem.

Nie może Cię tam zabraknąć! Konferencja Business Know How to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany zasobów i możliwości oraz współpracy między uczestnikami spotkania!

Spotykamy się 31.03.2017 o 9:00 w Sułkowski Conference Resort.

Od 10:15 rozpoczniemy serię tematycznych prelekcji. Na początku, w bloku sprzedaż, porozmawiamy o kaskadowaniu celów biznesowych oraz zasadach prawidłowego przemawiania podczas wystąpień sprzedażowych. Następnie przejdziemy do największych zagrożeń na rynku pracy i gotowych pomysłów na ich zapobieganie. W bloku HR omówimy zagadnienie employer brandingu i skonkretyzujemy skuteczne sposoby budowania marki pracodawcy. Przekonasz się także jak zostać liderem pozytywnej zmiany. W bloku poświęconemu marketingowi dowiesz się dlaczego potraktowanie obiektów sportowych czy sprzętu jako powierzchni reklamowej jest jednym z trendów tego roku i jak dobrze inwestować w marketing sportowy. Udowodnimy także jakie korzyści niesie ze sobą budowanie marketingu poprzez event. Po serii prelekcji zaprezentujemy najnowsze praktyki sesji networkingowych, które będziesz mógł wykorzystać już na kolejnych firmowych spotkaniach!

Prelegentami podczas Konferencji Business Know How będą: Adam Pniok (Nestle), Michał Kasprzyk (Biuro Mówców Spice), Grzegorz Boczoń (HR Quality), Łukasz Gwizdała (HR Quality), Aleksander Binsztok (Binsztok i Partnerzy), Przemysław Machynia (Grupa Żywiec), Maciej Pęcak (Speedway Team Pawlicki) i Anna Lebiejko (Hoop Polska).

Konferencję zakończy wieczorny bankiet, podczas którego będzie można nawiązać kuluarowe kontakty i relacje, które zaprocentują w przyszłości 😉

To pierwsze edycja organizowanej przez nas konferencji, podczas której będziesz mógł zobaczyć nas podczas pracy i przekonać się, że we know how!

Zależy Ci na zdobyciu kontaktów w branży, wymianie informacji i doświadczeń oraz efektywnym networkingu? To miejsce dla Ciebie!

Już teraz zarezerwuj termin 31.03.2017 i dołącz do nas!

Do zobaczenia!

Szczegóły znajdziesz na www.businessknowhow.pl oraz TUTAJ.

 

Wróć do wpisów