Synergia i zespołowość w FSWO

Synergia i zespołowość to ważny element pracy nie tylko w Eventach, chociaż w tej branży czujemy, że jest tego najwięcej. Tym razem Nasza FSWOwa Energia 1000 przełożyła się w klika elementów jednocześnie .W sobotę mieliśmy okazję doświadczać Synergicznej Gamefikacji, Team Buildingu i Incentive jednocześnie  (praca w Krakowie, a z Leszna kawałek).

IMAG1690 IMAG1693

Mowa o naszym nowym krakowskim oddziale. W sobotę organizowaliśmy wystrój biura. Z racji tego, że kreatywność to główna składowa w naszej organizacji, uruchamiamy ją na każdym etapie działania, dlatego  przy tworzeniu biura w Krakowie nie mogło jej zabraknąć. Trochę cegły na ścianie, meble budowane z palet (co zapewne widzicie na zdjęciach), półki ze skrzynek po jabłkach i wiele innych loftowych elementów wystroju. Na ścianie pojawi się napis FSWO, a gości przed wejściem będzie witał… a niech pozostanie tajemnicą kto, lub co to będzie.

Nad całością projektu czuwa szefowa PR i Dział Kreatywny uwielbiający stwierdzenie „bezkosztowo” 🙂 – nawyki, jakie biorą się ze współpracy z klientami. Tak czy inaczej cieszymy się, że w nowym biurze każdy będzie miał swój kąt i każdy mógł sam go sobie stworzyć. Doświadczenie eventowe przekuwamy w pragmatyzm życia codziennego. Może tartaku otwierać nie będziemy, ale Event w temacie CEPELIA już jesteśmy w stanie zrobić… i to od podstaw!

Wróć do wpisów