Nowy temat na event i kameralne przyjęcie tylko dla wybranych

W tym tygodniu weekend rozpoczynamy już w czwartek. Niezwykłe i kameralne przyjęcie szykujemy dla jednego z naszych międzynarodowych klientów. Wbrew pozorom nie odbędzie się w restauracji… Niestereotypowe rozwiązania są naszą specjalnością 🙂 Kameralne przyjęcie na stadionie ?! Tak! my potrafimy zachować kameralny klimat przyjęcia w bardzo dużej przestrzeni. Ciekawi jesteście jak? Zobaczycie już wkrótce! Możemy zdradzić, że stadion zobowiązuje dlatego pozostaniemy w klimacie piłkarskim i zapewnimy uczestnikom ekscytujące atrakcje. Co więcej pokażemy, że niemożliwe stanie na wyciągnięcie ręki 🙂 Och! Uwielbiamy takie akcje!

To nie wszystkie niespodzianki na ten weekend! Głowy pękają nam w pomysłach dlatego już w piątek organizujemy event w nowym temacie dla firmy Eurowarsztat, z którym współpracujemy już od dłuższego czasu. Pozostawimy go na razie w tajemnicy by zaskoczyć uczestników. Dla niektórych będzie to miły powrót do przeszłości, a dla innych historia, która się wydarzyła i którą będą mogli sami przeżyć i poczuć na swojej skórze. Wszystko to z ogromną dawką poczucia humoru. Nowe dekoracje! Nowe stroje! Nowe role!

Relacje z dłuższego w tym tygodniu weekendu już w środę 🙂 Śledźcie nasze profile na FB, Twitterze, G+ i Instagramie! Już wkrótce fotorelacje!

Wróć do wpisów