Premiera Bonda – event dla HGSS w Krakowie

W piątkowy wieczór 6 listopada mieliśmy przyjemność organizować, dla jednej z największych korporacji w Krakowie, premierę Spectre – najnowszej części przygód o Agencie 007.
2015_11_06-fswo-event-premiera-bonda-hgss-9 2015_11_06-fswo-event-premiera-bonda-hgss-119 2015_11_06-fswo-event-premiera-bonda-hgss-134

Event odbył się w centrum kultury Krakowa – w kinie Kijów. Miejsce premiery wyróżniało się na Alejach Trzech Wieszczy blaskiem zielonego światła. Dla pracowników Heinekena nie było wątpliwości, że to właśnie tam odbędzie się dla nich premiera.

Na Gości, przy wejściu czekał czerwony dywan, na którym mogli poczuć się jak gwiazdy podczas najsłynniejszych gali. Wnętrze spowite było światłami w barwach Heinekena, z których wyłaniali się prawdziwi Agenci 007, witając przybywających. To co kojarzy się z filmem było dostępne na wyciągnięcie ręki… a co więcej było w fantastycznym połączeniu… Piękne kobiety serwujące złoty trunek były miłą dla męskiego oka atrakcją, a dla kobiecego przejawem elegancji i estetyki.

Premiera ta miała na celu również wyłonienie zwycięzców konkursu organizowanego wewnątrz korporacji na najbardziej kreatywnego Agenta 007. Zwycięzcy zostali nagrodzeni, a ich zwycięskie zdjęcia były prezentowane na ekranach.

Uczestnicy eventu, otrzymali również typowy kinowy zestaw przetrwania w specjalnie przygotowanych na tę okazję torbach 🙂

Gdy sala była już pełna rozpoczęliśmy projekcję…

Po filmie był czas nie tylko na pierwsze recenzje, uwagi i spostrzeżenia, ale przede wszystkim stało się to okazją do spędzenia miłego piątkowego wieczoru w towarzystwie wyjątkowych osób.

HGSS dziękujemy za fantastyczną premierę!!!

Wróć do wpisów