Team building w kuchni i praca twórcza :)

Hmm… tytułowe połączenie wydaje się średnio możliwe? A jednak tak! Co więcej już się odbyło! Śpieszymy z kolejnymi newsami z Londynu.

Dlaczego team building w kuchni?

Wyobraźcie sobie, że stajecie w kuchni z 10 osobami, każda z nich pochodzi z innego kraju lub miasta i nagle trzeba stworzyć jedno wspólne danie… Wyzwanie? Łatwizna? Dla naszej Event Manager nie ma rzeczy niemożliwych. Ona uwielbia takie wyzwania, nawet w kuchni potrafi zorganizować zajęcia team buildingowe. Dzięki swojej pasji do pracy z ludźmi, ekipa z którą miała gotować szybko doszła do porozumienia. Tematem przewodnim stała się lubiana przez wszystkich kuchnia włoska. Menu ustalone, podział ról w zespole dokonany, miejsce pracy i składniki ogarnięte. Czas start!

Wiola obdarowała wszystkich ze swojej ekipy porcją dużej energii i dzięki temu udało się! Efekty poniżej:

Wygląda przepysznie! Team building w kuchni zakończony sukcesem, cały zespół zwarł szyki i wspólnymi siłami stworzyli tradycyjną włoską bruschette.

Jednak to nie koniec relacji. Oprócz przyjemnych i stosunkowo prostych zadań, pozostają te bardziej już związane z tematyką szkolenia. Uczestnicy muszą przygotować swój autorski magazyn, który ma pomóc młodym ludziom w określeniu siebie i tego co chcą robić na rynku pracy. Praca koncepcyjna jest już w toku. Pozostałym elementem są ciekawe artykuły dotyczące europejskiego rynku pracy. Uczestnicy musza skonfrontować sytuację na rynkach pracy w swoich krajach, a następnie podsumować i ocenić pod tym kątem całą Europę. Zobaczcie jak ciężko pracują:

 

Już za niedługo kolejne newsy!

Wróć do wpisów