Eventowy Blog FSWO! EvEnToWa ReWoLuCjA!

Łatwiej wyprzedzisz czas niż dogonisz FSWO

„Jeśli jesteś na tym blogu to znaczy, że znudziły Ci się imprezy, które mają gotowe scenariusze, wszyscy je znają lub wiedzą czego się spodziewać. Jeśli chcesz by Twój event był udany musi być zaplanowany w sposób modułowy”

Wiola Cała – Event Manager FSWO

 

8 lat –  tyle zajęło nam zdobywanie i budowanie  doświadczenia w organizowaniu różnych wydarzeń, imprez, konferencji, eventów, gali, jubileuszy, pikników rodzinnych, imprez plenerowych, gier scenariuszowych, wieczorów tematycznych, warsztatów integracyjnych, team buildingowych i … można tak bez końca 🙂 – ale przecież nie chcemy się chwalić.

Po tych ośmiu latach na rynku postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą, sprawdzonymi pomysłami na niezapomniane imprezy i inne wydarzenia, które planujecie lub będziecie planować. Udowodnimy, że każda poważna konferencja może mieć niesamowity, zaskakujący finał, który sprawi, że uczestnicy będą o niej jeszcze długo pamiętać i mile ją wspominać. Pokażemy Wam co robimy, jak robimy, z czego czerpiemy inspirację, a przede wszystkim będziemy Was informować na bieżąco co się u nas dzieje. To tutaj na – naszym FSWO blogu poznacie każdą osobę z naszego zespołu, która ma wpływ na zorganizowaną imprezę, zobaczycie jak organizujemy eventy, jak się przygotowujemy do realizacji, jak działamy podczas i tuż po evencie. To tutaj będziecie mogli na bieżąco obserwować nasze eventowe newsy. A już wkrótce dowiecie się, że ten Blog to tylko początek naszej Eventowej REWOLUCJI! Żeby nie było – nie pomagała nam żadna „Magda Gessler” branży eventowej !!

Obserwujcie nas, a dostarczymy Wam niezapomnianej rozrywki, ale także wiedzy i rozsądnych spostrzeżeń!!! 🙂

 

Pozdrawiamy – Eventowi zapaleńcy FSWO

Wróć do wpisów